>> ACTUALITAT >> ESCOLA >> OFERTA FORMATIVA >> SECRETARIA >> GALERIA

Contacta

Com contactar amb nosaltres

Adreça

Crta. de Valls, s/n
Zona Educacional
Apt. de correus 177
43007 TARRAGONA
sec.eadt@dipta.cat

Telèfons

977 21 12 53
977 21 12 98

Fax

977 23 17 53


 

Atenció a l'usuari

DIRECCIÓ
Daniel Uzquiano Cruz
duzquiano@dipta.cat


ADMINISTRACIÓ/SECRETARIA
Àlex Soro
asoro@dipta.cat

Elisenda Barceló
ebarcelo@dipta.cat


Olívia Ferré
oferre@dipta.cat

Caps de departament

FOTOGRAFIA ARTÍSTICA
Marc Coromina
mcoromina@dipta.cat

GRÀFICA PUBLICITARIA
Maria Domínguez
mdominguez@dipta.cat

JOIERIA ARTÍSTICA
Eugènia Arnavat
earnavat@dipta.cat


PINTURA
Àlvar Calvet
acalvet@dipta.cat


IL·LUSTRACIÓ
Antoni Alcàcer
aalcacer@dipta.cat


ANIMACIÓ
Francesc Poblet
fpoblet@dipta.cat


GRÀFICA INTERACTIVA
David Salas
dsalas@dipta.cat

 

 

 
 

 

Escola